محل تبلیغات شما
دانلود پاورپوینت با موضوع اقتصاد کینزی جدید، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل مقدمه، قضایا و ویژگی های اقتصاد کینزی جدید، چسبندگی های اسمی، چسبندگی دستمزد اسمی، چسبندگی قیمت اسمی، چسبندگی های حقیقی، منشاهای دیگر چسبندگی قیمت حقیقی، بازارهای مشتری، چسبندگی قیمت و جداول دادهستاده، ناقصی های بازار سرمایه، چسبندگی دستمزد حقیقی، مدلهای قرا
دسته بندی اقتصاد
فرمت فایل ppt
حجم فایل 771 کیلو بایت
تعداد صفحات فایل 48
پاورپوینت اقتصاد کینزی جدید

فروشنده فایل

کد کاربری 19

دانلود پاورپوینت با موضوع اقتصاد کینزی جدید، در قالب ppt و در 48 اسلاید، قابل ویرایش، شامل:

مقدمه

قضایا و ویژگی های اقتصاد کینزی جدید

چسبندگی های اسمی

چسبندگی دستمزد اسمی

چسبندگی قیمت اسمی

چسبندگی های حقیقی

منشاهای دیگر چسبندگی قیمت حقیقی

بازارهای مشتری

چسبندگی قیمت و جداول داده-ستاده

ناقصی های بازار سرمایه

چسبندگی دستمزد حقیقی

مدلهای قرارداد ضمنی

مدلهای دستمزد کارایی

مدل انتخاب نامساعد

مدل گردش نیروی کار

مدل کم کاری

مدل انصاف

مدلهای کارگران درونی ـ بیرونی

نظریه دور تجاری کینزی های جدید

اثرات تاخیری Heysteresis Hffects و بیکاری

دستاوردهای تی

انتقادات وارده براقتصاد کینزیهای جدید

ارزیابی اقتصاد کینزی جدید

قسمتی از متن:

نقطه شروع ادبیات کینزی جدید در ابتدا مربوط به تحقیق جهت ارائه مدلهای متقاعد کننده برای تبیین چسبندگی دستمزد و قیمت بر مبنای رفتار بهینه سازی و انتظارات عقلایی بود Gordon , 1990. اقتصاد کینزی جدید در واکنش به بحران تئوریکی اقتصاد کینزی توسعه یافت. هر دو تعبیر قدیم و جدید اقتصاد کلاسیک فرض تسویه پیوسته بازار را پیش می کشند و در چنین دنیایی اقتصاد هرگز نمی تواند با کمبود تقاضای موثر مواجه شود. برای بسیاری از اقتصاددانان نشانه اصلی اقتصاد کینزی عبارت از فقدان تسویه مداوم بازار می باشد.

همانطور که گوردون (1993) اشاره می کند که جذبه اقتصادهای کینزی از این موضوع نشات
می گیرد که کارگران و بنگاهها در دوران رکود و بحران خوشحال نیستند آنهـا بگونه ای عمل
نمی کنند که گویی با انتخاب ارادی خود, تولید و ساعات کارشان را کاهش می دهند.کینزی های جدید می گویند که یک نظریه دور تجاری که بر مبنای شکست تسویه بازارها باشد, واقع گرایانه تر از مدلهای دور تجاری حقیقی یا کلاسیکی جدید هستند. تفاوت اساسی بین تعبیرهای جدید و قدیم اقتصاد کینزی در این است که مدلهایی که به تلفیق نئوکلاسیکی نزدیک می باشند تمایل به فرض دستمزد اسمی ثابت دارند, درحالی که جاذبه رویکرد کینزی جدید این است که سعی در ارائه مبانی خرد برای تبیین پدیده چسبندگی دستمزد و قیمت دارد.

توضیحات:

این فایل شامل پاورپوینتی با موضوع " اقتصاد کینزی جدید " می باشد که در حجم 48 اسلاید، همراه با تصاویر و توضیحات کامل تهیه شده است که می تواند به عنوان ارائه کلاسی توسط دانشجویان رشته اقتصاد مورد استفاده قرار گیرد.

پاورپوینت تهیه شده بسیار کامل و قابل ویرایش بوده و در تهیه آن، کلیه اصول و علائم نگارشی و چیدمان جمله بندی رعایت شده و به راحتی و به دلخواه می توان قالب آن را تغییر داد.مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما

آخرین مطالب این وبلاگ

آخرین ارسال ها

محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

تبلیغات متنی